| yonela_3975 a întrebat:

Va place conquiztador?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Da, este un joc de cultura generala foarte frumos.
Mai invatam ceva si in acelasi timp ne si distram.
Ma bucur ca exista si jocuri din acestea, nu numai cu impuscaturi, lupte, etc.
La Conquiztador e bine ca au si Conquiztador Junior.
Uite ca si cei mici pot sa isi formeze de`acum cultura!
Felicitari persoanei care a inventat jocul!
Pa, pa!

13 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Da imi place conquiztador joc dese ori atunci cand ma plictisesc si ma mai ajuta sa aflusi unele lucruri pe care chiar nu le stiu.happy

| Razvan a răspuns:

Joc zilnic. E un joc bun, totuşi ar trebui să mai lucreze la grafică

| FreakyFred a răspuns:

Da, cel mai mult imi place ca organizeaza competitii. Ideea cu Conquiztador Junior mi se pare foarte buna!
Bafta!winking

| bogdang a răspuns:

N-am mai jucat de mult timp, dar imi place mai ales cand nu am ce face. Daca vrei jucam un separeu in weekendwinking

| Bii26 a răspuns:

Bună
Da. Îmi place.Este un joc de strategie şi cultură generală.
Eu sunt utilizatorul: byanca9926
Pa, pa
By Piţifiţă.

| ProjectJackpot a răspuns:

E belea.laughing Ma bucur ca mai exista astfel de site-uri in Romania.
winkingwinkingwinking

| addyy17 a răspuns:

Si mie imi place, dar nuprea am mai jucat, cred ca au trecut cateva luni, daca gasesc persoana potrivita o sa joc, asa ma plictibig grin

| Andreutzzyk a răspuns:

Da

| GhiorghitaGabi a răspuns:

Da imi place

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Mie da imi place am contul de vreo 3-4 ani daca e facem un separeu odata acest joc este cultura pura un exercitiu perfect pentru mintea omeneasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un jov distractiv in care inveti si te si distrezi este un joc bun

| tweety08 a răspuns:

Imi place, dar nu am mai jucat de ffffff mult timp, mai bine de un anbig grin

| Iris_9206 a răspuns:

Da. de ce?