| εїз Ir εїз a întrebat:

Va place jocul conquiztador? Informatii?

Răspuns Câştigător
| Louis_3400 a răspuns:

Da, e un joc cu intrebari de cultura generala, in care poti sa joci pe privat cu prietenii tai sau poti juca si cu alti oameni, cand incepe jocul iti apare harta romaniei si in functie de cati jucatori sunteti va alegeti teritoriile... sper ca ti-am fost de folosbig grin

3 răspunsuri:
| Meeeeee a răspuns:

Pai da imi place pentru ca aflu mai multe chestii si cunosc multa lume

| lilstar a răspuns:

Da. am jucat acum un an credbig grin un joc interesant cu intrebari de cultura generalahappy

| roberta_3262 a răspuns:

Da, dar cateodata pun niste intrebari...big grinbig grinlaughing