| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Va rog din suflet, ziceti-mi cum sa joc mastermind pe lady popular! cine imi zice corect primeste funda +votik! urgent va rog crying

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy acolo. calculatorul alege 4 culori din 6 intr-o oarecare ordine si tu trebuie sa ghicesti in ce ordine le-a pus. pe parcurs mai primesti si niste indicii de exemplu daca iti apar cerculete albe inseamna ca ai gasit culoarea dar nu si pozitia si daca iti apar cerculete negre inseamna ca ai pus bine culoarea :] succes :]

1 răspuns:
| SmileyGirl_9293 a răspuns:

Pasul 1:
inregistreazate
pasul 2:
du-te la mall si cumpara haine
pasul 3:
dac nu mai ai bani du-te la membership si ftae superstar iti trebuie ori telefon mobil ori card de credit tu hotarasti
pasul 4::
cumparati animal
pasul 5:
joaca jocuri si castiga bani
pasul 5:
fa dueluri si castigale pentru a devni expert si primesti trofee
rest:
du-te la club la biblioteca la ce vrei tu!
funda?