| isabellamaria01 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma cu ceva! Am avut o pagina de facebook care a fost furata! Cum o pot recupera?
Nu e o pagina foarte mare avea doar 65 de like-uri era cu Selena Gomez, iar daca ma puteti ajutavsa recuperez pagina daca va place Selena Gomez va voi pune admina daca nu va place va dau funda!

Deci ofer fundau sau admina la o pagina cu Selena Gomez de 65 like-uri! Va rog sa ma ajutat

Răspuns Câştigător
| cristhine022 a răspuns:

Sau ba da! sti cine tia luat pagina? daca da poti sa intri de ex: pe contul mamei tale fratelui tatului preiten prietena si te duci la pagina si o intrebi daca vrea sa t efac amager la pagina asa ca daca iti da acept sa fii o dai afar si apoi din contul mamei tale etc. iti faci contul tau pe pagina maneger si dai contul cu care ai recuperat pagina far sau daca vrei il pastrezi! bafta! sper ca te am ajutat!

3 răspunsuri:
| cristhine022 a răspuns:

Nu cred ca o mai poti recupera imi pare rau

| cristhine022 a răspuns:

Funda te rog

| isabellamaria01 explică:

Mersi m-ai ajutat. Vrei admina sau funda?