| AlexandraDanii a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati.Ce parfum sa imi iau dintre rare pearls de la avon si love potion de la oriflame? Va rog sa imi spuneti daca le-ati incercat si pe care l-ati alege voi.Eu sunt nehotarata.Care miroase mai frumos si persita mai mult? Dau funda

3 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Buna
Eu personal nu am mirosit nici unul dintre ele, dar conteaza asta pentru ca gusturile nu sunt la fel, ce imi place mie nu inseamna ca automat iti place si tie!
Eu iti pot da alt sfat bazat pe calitate, adica Oriflame e peste Avon ca si calitate, poate vrei sa iei si asta in considerare!

| danutzaaa1234 a răspuns:

Love potion.

| shopaholic1508 a răspuns:

Buna. Eu zic Love potion. Il are prietena mea si miroase destul de bine si persista. sper ca te-am ajutat