| Anonimul3315 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum sa ma distrez in afara de a sta la calculator si a sta la tv.Va rog mereu pe la ora 8 se deschide un server de minecraft si apropo eu am pus intebarea la ora 6 jumate ca poate raspunde unu la ora 8. Oricum ziceti-mi ce sa fac cum sami ocup timpul va rog pana cuma tot ce am facut era sa stau tolanit pe jos. Funda si vot.

3 răspunsuri:
| LionelAndres a răspuns:

Iesi in oras cu fetele!

| Rauldenis a răspuns:

Eu stau la computer toata ziua.Dar poti iesi la patinoar (iarna) sa te duci la Aqualand sau ceva. sa vb cu prieteni
Uite sv de minecraft si jos sunt jocuri online care merita luate.
craftersland.zapto.org
mc.minecraft-romania.com
Battlefield 4 play 4 free
Aliance of Valiant Arms
NFS World
Si ceva singleplayer foarte cool
Call of duty Black ops 2 ( sau mai vechi gen modern warfare)
Nfs most wanted cel nou (sau cele vechi gen undercover si carbon)
Far cry 3 (2 si 1)
Dead space e gen horror da na
Crysis

| mihaispeed a răspuns:

Mă încerci să faci ca părinți tăi să plece de acasă si să faci un party la tine acasă.