| astro5 a întrebat:

Vine haloween si eu cu prieteni mei vrem sa mergem pe strada cu masti in ce as putea sa ma costumez?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Frate nu esti in america... dai peste o baba de asta cu inima si astea cum nu stiu de gluma poate fac dracu infarct ...sau poate cheama politia! dale incolo fa o petrecere la tine in casa nu pe strada ca romanii is prosti si nu stiu de distractie!

| Lora a răspuns:

In vampir sa sperii si sa musti fetelehee hee))

| Dorinel a răspuns:

Pe strada? Nui mai bine sa va duceti intr'un club care organizeaza asa ceva?
Eu vreau sa ma duc in club in "Moartea" laughing + ca primesc bautura din partea casei si pe urma sa vezi distractie cu moarteaaa rolling on the floor

| cony93 a răspuns:

O sa fii luat la mistolaughing)
in ce tara te crezi? crezi ca o sa iei bomboane?laughing