| BlackPearl a întrebat:

Voi ati trait vreo intamplare extraordinara? Imi povestiti si mie?laughing

4 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Uite aici...am cazut de la et 10 -n-am murit., am cazut din avion. n-am murit -stii de ce? moartea era beat in bar laughing

| Teils a răspuns:

Prin intamplare extraordinara inteleg ca eram la un pas de moarte sau ca eram sa mor de ras? laughing o sa iti spun pe amandoua.
- INTAMPLARE LA UN PAS DE MOARTE:
Ma plimbam cu bicicleta pe strada la bunici. M-am dus la magazin sa imi cumpar un pachet de guma, iar in fata magazinului era o masina cu ciment (o masina de aia mare). M-am oprit in fata ei si m-am uitat daca vine cineva din stanga, iar daca vine cineva din partea dreapta am uitat. Cand am dat o pedala a trecut un autobuz (vechi) prin fata rotii cred ca cu vreo 20 cm mai departat
- INTAMPLARE DE "MURIT" DE RAS:
Am facut un pariu cu un coleg ca nu am curaj sa alerg in boxeri prin curtea scolii. Am iesit din vestiar (in boxeri) si am fugit repede afara si am dat 2 ture de teren, numai ca, cand sa dau ultima tura a trecut directoru pe langa mine si a zambit la mine gen: te ard eu la chimie (ce am mai ras pe tema asta laughing)

| supernatural2011 a răspuns:

Da...cand eram mic am cazut in cap laughing

| CurcubeulColorat a răspuns:

Cea mai extraordinara intamplare este cum incerci sa-ti rezolvi temele pe TPU!winking