| cineesteeucareeu a întrebat:

Povestiti-mi o intamplare hazlie la dentist. Funda happy

Răspuns Câştigător
| mola a răspuns:

Bun... eu sunt o fata mai baientoaica...
Nu am mai fost la dentist de 7 ani, cand trebuia sa merg mereu la 8 luni...
Doamna dentistma mi-a pus un servetel la gat. Am intrebat-o asa :
- Ce, mancam ciorbita? ( laughing )
- Nu, ca sa nu ti se pateze hainele de sange.
Si eu ma zbateam... a cazut si asistenta pe jos apoi au venit toata lumea din cabinet si ma tinea erau c-am 10. 4 au cazut pe jos, 2 au fugit si insfarsit a veni asistentul si mi-a dat un gaz ciudat si dupa aia mi-am dat seama ca imi lispea degetul mare dar era acolo tongue ( si mai e o poveste ciudata > )
Sper sa radeti.

| cineesteeucareeu explică (pentru mola):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| W3R4 a răspuns (pentru mola):

Îmi dau seama ce "fată băieţoasă" esti, dacă te ţineau 10 inşi, 4 au căzut iar doi au fugit! laughing

| mola a răspuns (pentru W3R4):

Nu ca le dadeam din picioare rolling on the floor

| mola a răspuns (pentru W3R4):

Nu m-am exprimat eu bine... 4 insi i-am lovit cu piciorul, 2 au fugit de frica... Scuze happy

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mie-mi plăcea la dentist. puppy dog eyes
O vreme vroiam să dau la stomatologie, lel.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Întâmplare hazlie la dentist.

| GroparuVesel a răspuns:

Eram la dentistul de gropari.I-am dat o lopata in gura, fapt care i-a sapat o gropa intre dinti.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Cunosc pe cineva care atunci cand a fost la dentist, i-a atins nervul la o masea si l-a lovit pe maestru in "mandarine".

| LolaLollita a răspuns:

Eu am fugit din cabinetstraight face laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma tem foarte tare de dentist! Si parintii m-au dus la dendist cand am fost mica si asistenta a vrut sa-mi faca o injectie in gingina iar de teama am improscato!

| fadnox a răspuns:

Tanti imi lucra in gura in timp ce imi vorbea de cainii si pisicile ei...

| fadnox a răspuns:

Tanti imi lucra in gura in timp ce imi vorbea de cainii si pisicile ei... sau ma pomnesc ca injura (se lua de pastele masii) ca nu stiu ce nu ii mergea pe acolo...

Răspuns utilizator avertizat
| iKeel a răspuns:

E coșmarul vieții mele un dentist.

| OskarRM a răspuns:

Hazlie?! Ce hazlie, frate?
Pentru mine mersul la dentist e cel mai negru coşmar.Nu ştiu cum de fiecare dată nimeresc numai la dentişti psihopaţi.
Am doar amintiri întunecate acolo.

| a răspuns:

Hey! Eu rau nu am ce sa zic legat de dentist! Mie imi place la denstist. Tocmai ce mi-am terminat sedintele. Intar-adevar, imi era frica, dar daca nu m-a durut deloc, pff sunt de neinvins laughing. Plus ca as mai face niste carii pentru dentisu ala sexy love struck. E un tip de 20 de ani love struck, frumos si suflu, cu muschi, patratele, etc. Ma duc cu placere, si eu si mama laughing. Cand ma mai lasa singura cu el in cabinet acolo, si eu eram pe scaunul ala, ma holbam la boxerii lui, care se vad prin pantalonii aia de asistent/ doctor/ stiu eu pentru ce sunt?! mda love struck delicios. plus ca la radio era o data o melodie, cu videoclipul cu niste asistente sexy de se dezbraca, si al imaginatia mea, aprca il vedeam pe doctoras in boxeri, cum imi danseaza love struck. pff vise love struck. laughing si mama si-a dat seama ca-l simpatizez laughing. Ultima oara avea boxerii albiwinking. rolling on the floor vorbesc serios! love struck love struck.
Nu stiu daca e hazliu ce am zis eu mai sus love struck, tot ce vroiam sa zic e ca mie nu mi-e teama de dentisti love struck. Sunt sexy love struck laughing.
Bafta kiss.

| IepureleCuLopată a răspuns:

Am fost la dentist.

Sfârșit.

Răspuns utilizator avertizat
| HεεЌεЯε a răspuns:

Eram pe scaun, unde te trateaza, si mi-o pus un burete la masea. apoi ma durea maseaua, eu faceam din maini sa se opreasca si nu se oprea in mintea ei:
Doamne ce copil retard am nimerit. apoi cand mi-o bagat aia care face gaura. urlam zici la mi-o tras sub centura.

| ooolifeoolol a răspuns:

Fail nerd!

| Raeste a răspuns:

Cand mergeam la dentist eu cu o prietena ne-am impiedicat eu am cazut direct iar ea cand m-am ridicat eu apoi cand am ajuns a spus ca e in vacanta...

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Am inghitit plomba cand mi-o punea.

| iona19 a răspuns:

Cand l-am vazut pe stomatolog ca vine spre mine cu un cleste sa imi scoata dintele i-am zis ca si tata are patent acasa si imi scot eu singura dintelelaughingam iesit afara din cabinetlaughing