| julka a întrebat:

Voi ce activitati aveti in vacanta de vara, exceptand televizor, computer si iesit afara?

Răspuns Câştigător
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Eu alerg in parc, pentru a ma mentine in forma, citesc carti despre adolescenti, imi fac un jurnal de vacanta, ma intalnesc cu prietenele, fac petreceri in pijamale, scriu poezii, compuneri etc.
Uneori, chiar si lucrurile care ti se par plitisitoare devin amuzante daca stii sa te distrezi. In vacanta sunt multe lucruri interesante de facut. Poti incerca lucruri noi, cum ar fi sa pictezi sau sa te apuci de un sport(hobby) pe parcursul verii.
Imi dai fundita? te rog mult!
Sper ca te-am ajutat! love struck love struck love struck love struck

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Bere, bere,bere, bere, bere...bere! Asta e activitatea de baza.

| chelie91ptm a răspuns:

Sa stau cu iubita mea; x

| lylo a răspuns:

Pai eu mai fac doua sproturi extreme : aruncatu cu privirea si statu degeaba laughing)laughinglaughinglaughingrolling on the floor))))

| andreeeeea a răspuns:

Petreceri,club nightt,mare, munte, excursii tabere etc

| raluka186 a răspuns:

Pai ai putea sa faci fotografii artistice sau poti sa faci bratarihappy

| atouchofpoison a răspuns:

Mers la piscina, la strand, gratar.Practic si tennis de 10 ani, ma mai duc pe la concursuri.Mai mai duc in vizita la prieteni.

| MARIA_9665 a răspuns:

Eu de ezemplu stau la computer si es cu prietenii la un suc o inghetata si ma uit la televizor