| Daria a întrebat:

Ce activitati interesante faceti voi in timpul liber, ce hobby-uri aveti?happyAcum ca vine vacanta, ce o sa faceti toata vara?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Sorinaa_9752 a răspuns:

Pai love struck

~ o sa ma plimb cu rolele cu prietenii(sau bicicleta)
~o sa merg la mare
~munte
~o sa merg la baiznul meu din oras(poti sa mergi la rau sau undeva dk nu ai bazin)
~o sa ma plimb cu prietenii mei
~o sa ma joc beiminton(scuze da nu stiu cum se scriebatting eyelashes)
~o sa mai stau si pe mess
~o sa stau la barfe cu prietenii
~o sa-mi chem cativa priteni la mine acasa sa ne uitam la filme de groaza smug
~o sa ma uit dupa baieti
~o sa ies la shopping
~o sa merg la mall
~ o sa ma plimb prin alt oras cu prietenii in afara de ala in care stau eu
~o sa merg si la tara... putin big grin
Si multe alteleeee love struck sper ca te-am ajutat macar putin. vreau si eu funda.big grin

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O sa citesc muuuulte carti si o sa ma duc la tara sa ma odihnesc dupa un an de clasa a 8-a obozitor.

| Bogdanux a răspuns:

Pai in timpul liber ma relaxez ascultand muzica, desenand, iesind prin oras cu prietenii. Poate vara asta voi experimenta activitati noi.

| Plague a răspuns:

Poi in vara asta imi dau examenu pentru diploma de bucatar, si cand termin plec in deva as stau la niste prieteni. Dupa asta plecam la bucuresti la un concurs, si de acolo la Calarasi la o alta prietena. Dupa la Motru, si dupa sper sa ajung si la Arieseni la cabana vreo saptamana-2. Cam asta e planul meu de vacantahee hee; sper sa apuc sa fac toate astea. Cat despre hobbyuri...gatitul, desenatul, pictatul, sculptura, cititul, ascult muzica, plimbarile prin padure, sau prin oras noaptea si iesitul cu prietenii. Am ocupatiehee hee. Apropo, funda e pentru cel mai interesant raspuns?

| birdie14 a răspuns:

Well...vreau sa urmez un curs de arte plastice, sa invat italiana...sa dansez prin ploaie(cand am ocazia), si am de gand sa fac ceva nebunesc vacanta aceasta! Sa tine-ti minte!
Bafta.

| Grimalkin a răspuns:

Pai, pictez/ desenez foarte mult, citesc, cant la chitara, ma uit la filme, dansez. Cam astea ar fi hobby-urile. Pentru vacanta nu mi-am facut planuri. am de gand sa-mi imbunatatesc japoneza si germana vacanta asta ^^

| Oanna96 a răspuns:

Pai plimbari cu fetele

seara ies pe afara.

vacane la mare, la munte.la bunici

poti dormi o saptamana pe la o verisoara foarte buna de a ta.

| comansorin a răspuns:

Oh simpluuu:prima oara cum am intrat in vacanta ma duc sa cant (la orga )...(sunt un mic lautar)facem mare petrecere apoi a 2-a zi mergem in parc ne plimbam cu bicicletele dupa aia maistam vreun sfert de ora la calculator organizam o excursie de familion pe Trans-Fagarasan apoi cand venim akas ''plantam '' piscina ne balacim pana ne rocorim chemam niste prieteni la noi sa vina sa ne distram si cu ei cateva zile de munca caci nu sepoate doar distractie continuaaaa cum toti am vrea sa fie apoi poate mergem la mare dupa ce ne intoarcem de la mare mai mergem prin parca si ne plimbam apoi poate o zi 2 de munca da nici prea mult ca daca ne spargem vreun vas de sange la cap apoi mergem la munte la Brasov stam vreo 2 saptamani si apoi cand venim tot asa un pic de treaba apoi ne mai balacim... prin parc apoi plecam in moldova s-o vizitam cand ne intoarcem ne ducem la o balta din apropierea buzaului la peste poate mergem si la padure apoi mai facem inca o excursie in delta dunarii cu cortuwinking cand ne intoarcem mergem intr-o tabara cu familia la oradea la baile felix cand ne intoarcem petrecem iar ca vine sfanta Marie Mare si pe mine si pe tata ne cheama pe amandoi Marian apoi na ce sa facem decat sa mai mergem pe la tara prin parc sa vacem baie in piscina si munca din nousad din pacate munca dar nu se stie inca s-ar putea sa mergem si in Italia la niste prieteni si uite-asa s-a terminat vacanta mare de vara

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Pai,pana acum aveam ca hobby muzica ( pian si vioara ), si acum am terminat ultimul an de studiu. Pentru vara asta m-am gandit la multe, dar sper ca macar unele dintre ele sa reusesc sa le fac. In primul rand, vreau sa ma apuc de chitara si de invatat la engleza pentru examenul Cambridge.Si in caz ca voi avea bani si timp, vreau tare mult sa ma apuc de calarie, pentru ca iubesc foarte mult caii si de cand ma stiu visez sa fac acest lucru... In rest, mi-am propus de multa vreme sa citesc si cateva carti, si in vacanta voi avea in sfarsit timp suficient si nu in ultimul rand, voi asculta multa muzica. Dar tu?

| Missy a răspuns:

Chitara.

| Karizma a răspuns:

Buna Daria, eu nu am un hobby, dar stiu ce o sa fac toata vacanta de vara:

1.Merg cu familia la mare (dar crede-ma ca nu am nici un chef)

2.Cand vine tata din Cipru, merg cu el pestetot

3.Plec cu el in Cipru si stau din iulie--->>septembrie(acolo sunt 35grade la umbra pana in noiembrie)

Asta sa fiu sincera o sa imi ocupe toata vara(oricine se poate distra si fara un hobby).Si poate ma apuc de un sport, crede-ma, si tu iti poti gasi o activitate.

| Alexandra_1434 a răspuns:

Eu o sa stau si o sa ma distrez cu prieteni iti propun asta fundita?

| monykutza_9122 a răspuns:

Toata vara, pentru mine e simplu, toata vacanta pe plaja[ori teneriffe ori ibitza] sau la piscina, cu prietenii...si multe altele