| millena a întrebat:

Voi ce credeti Justin Bieber exista am vazut multe videoclipuri ca nu exista (eu nu cred) dar vreau sa stiu si parerea voastra. Dau fundita! :*:*:X:X::X

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Pai atatea interviuri si concerte in ochii oamenilor! glumesti! iti dai seama ce rascoala ar fi daca fanele aflau ca el nu exista! si daca nu exista cine e baiatul cu breton? si cine canta piesele? si cu cine se intalneste selena gomez?(in multe reviste scrie ca cu jb)

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Intrebare fara sens. Tu n-ai vazut ca a fost si premiat?

| Rihanna18 a răspuns:

Evident ca exista... e om nu?laughing

| Gameshell a răspuns:

Deci practic uhu laughing exista stai linistitawinking nu sunt fan dar exista se zice ca are 51 de ani loool.cum *** un om de 51 face fazele alea de breakdance straight face :} am mai spus nu-s fan... dar exista fratewinking

| sweettyyyy a răspuns:

SigUr ca exista!love strucklove strucklove struck

| Rilaandreea a răspuns:

Buna sa stii ca Justin Bieber chiar exista sa stii crede-ma.

| ana_4921 a răspuns:

Exista ca atunci cand am vazut cum se pupa cu selena gomez era in slip ca erau pe un iaht si ar fi avut par mult pe piept si doar...
selena gomez nu simtea ca ii miroase gura?

| dariameh1234 a răspuns:

Desigur sunt inebunita dupa el si stiu!