| teo098 a întrebat:

CE credeti despre justin bieber

daca e de bine sau de rau sa imi puteti confirma parerea voastra despre el cu un video sau un site unde pot sa ma conving de asta pentru ca nu stiu ce sa cred despre el

cel mai bun raspuns primeste

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Justin si-a pierdut milioane de fani datorita relatiei cu Selena Gomez!

--> De cateva saptamana. au aparut niste poze cu J.B. si Selena pe Insula Maui. Pozele nu sunt tocmai ''Bune'', deoarece paparazzzi i`au prins pe Justin si Selena sarutandu`se si poate si mai rau...

Uite aici pozele :

http://gmusiq.ro/......-maui.html

Cu ocazia pozelor acestea, Justin si-a aratat si tatuajele de pe corp! :)
Oricum... Justin Bieber nu a mai lansat vreo melodiie de anul trecut, deci este aproape uitat!

Sper ca te-am ajutat :o3 Pupici!

| ImHereForYou a răspuns:

Justin Bieber nu e gay e idolul la femeihee hee

| Stilskin a răspuns:

Hmm Justin Bieber e... varza! Melodiile lui sunt toate extrem de naspa. Inafara De " never say never " probabil mi-a placut deoarece canta si Jaden Smith... Oricum dupa cum a spus si Androck si-a pierdut milioane de fani cu Selena Gomez. Iar site-ul ala ii arata acele UGLY TATOOS