| sunshine939 a întrebat:

Voi ce faceti iarna sau toamna in timpul liber? cand este atat de frig afara...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi iau cartea si citesc, azi de le 6 si ceva am luat cartea si am citit cateva capitole (nu spun minciuni) iar acum cand tot ploua stau si imi fac temele, dar mai si raspund la intrebarile puse de altii pe TPU happy ce sa fac, asa-i cand nu ai ce face

| Barney a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau seama ca raspunsul asta nu l-a ajutat deloc pe el / ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Barney):

A intrebat ce facem cind e frig afara iarna sau toamna, raspunsul meu e destul de concret, si poate ca raspunsul tau nu a ajutat-o deloc happy

| Barney a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus ca probabil nu l-a ajutat fiindca acum oamenii intre 13 - 17 nu mai citesc nimic,

| sunshine939 explică (pentru Barney):

Eu sunt fata.am 18 ani si culmea imi place sa citesc si fac asta de ceva timp...si intr adevar oamenii numai fac asta dar totusi am apreciat acel raspuns pentru ca ma bucur sa vad ca unii oameni inca mai citesc.o seara buna

| Barney a răspuns (pentru sunshine939):

Am spus 13 - 17, cei de 18 ani mai citesc ca sunt clasa a 12-a si dau bacul.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu o sa ies afara si o sa ma joc la ps3 + stau la internet.

| SweetElena93 a răspuns:

Stam pe TPU rolling on the floor

| Codrina13 a răspuns:

Hey eu am un hobbie distractiv un pic... imi place sa fac bratari din ata uite un blog unde poti intra si comanda chiar http://bratariimpletitedinata.blogspot.com/

| LoreDott a răspuns:

Citesc romane, ascult muzica si stau pe nethappy love struck