| alepatry a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? dati-mi si mie niste idei, multumesc foarte mult...happykiss

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu ma plimb prin parc cu sotia.

| cornel a răspuns:

Pai eu ma joc fifa thinking

tu ai putea sa desenezi sa asculti muzica sa cantihappy

| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Nu stiu daca la unii le place dar eu in timpul liber citesc. imi place mult blushing.
- poti iesi in parc, undeva cu prietenii la o plimbare.
- sa stai pe mess sau net.
- sa mergi pe undeva cu familia/prietenii cu, cortul sau la iarba verde [ la un gratar ].
- sa faci antrenamente la ceea ce-ti place mai mult.
- sa-ti deocrezi camera cu : poze, postere, palme colorate, etc.
- sa faci o prajitura buna sau ceva de mancare.

Astea mi-au venit in minte deocamdata blushing.
Bafta! :*

| danutza45 a răspuns:

Pai mie imi place foarte mult sa desenez big grin

| Rebbbeca a răspuns:

Eu in timpul liber pictez, stau la calculator, cant sau dansez. Dar plimbarile prin parc nu sunt date la oparte.

| mihaela999 a răspuns:

„ Sa citesc o carte?"
„ sa ma plimb?"
„ sa vizionez programe TV?"
„ sa merg la un spectacol?"
„ sa ascult muzica?"
„ sa ma joc pe calculator?"
„ sa-mi vizitez bunicii?"
„ sa ma intalnesc cu prietenii?" sau
„ sa ies in fata blocului?"

| aragon18 a răspuns:

Ascult muzica, dansez, desenez, ma uit la tv, imi 'creez' diferite coafuri, vorbesc cu prietenii la telefon si pe mess. thinking
In aer libeer. plimbari pe jos, cu bicicleta, cu masina thinking cam lucrurile astea le practic eu aproape in fiecare zi. happyhappyhappy...tonguetongue.big grinbig grin

| iauru a răspuns:

Sah
muzica
plimbari prin padure

| cristyro a răspuns:

Stau pe calculator, ma joc in curte, cu prietenii, ma plimb, merg cu bicicleta

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Ies in oras cu prietenii, stau pe mess...

Răspuns utilizator avertizat