| Minalore a întrebat:

Voi cine credeti ca va castiga Next Top Model By C. Botezatu? Motivati.
Eu cred ca Lucia sau Madalina, desi si Alexandra are sanse...(Scuze ca eu nu mi-am motivat raspunsul)

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. Pe Lucia cred ca o da afara episodul urmator, ca a spus ca o concurenta va fi eliminata datorita violentei, totusi sper sa fie Ema, si nu ea. Si eu cred ca Lucia, pentru ca ea face ceva pentru a castiga, se vede ca isi da interesul, a salbit, se chinuie sa pozeze ok, si multe altele. Chiar daca e ea mai rautacioasa asa, cred ca are potential. Sper sa nu o elimine si hai Lucia!
Sper ca te-am ajutat! Numai bine!

7 răspunsuri:
| BeYoU a răspuns:

Tin cu emma, alea 2. mai bine tac

| MissFashionPrincess a răspuns:

Eu sper ca oricine altcineva in afara de Lucia si Madalina... au un caracter si un limbaj ingrozitor... si sa fim sinceri, in nici un caz, ele doua nu au trupuri de top model.

| BeatriceKnowles a răspuns:

Buna! Pai eu cred ca va castiga Madalina! Fiindca o pune mereu sa se dezbrace[sa pozeze nud] si din cate am auzit,cica a avut si o aventura cu Catalin.[asa am auzit] Dar eu sincer as fi vrut sa castige dintre Ema, Roxana si Madalina as fi vrut sa castige Roxana. Dar dintre Ema si Madalina.Ema as vrea sa castigehappy E naturala nu ca madalina cu silicoane si cine stie ce operatii mai arewinking. Dar totusi cred ca va castiga madalina pentru ca e trecuta prin viata stie ce e de capul ei, in schimb ema? E mai mica, si tot timpul o cearta catalin, pentru ca mananca mult si se prosteste. se razgaie ca si cum inca ar fi un copil totusi are 16 ani.winking Nu ai vazut si tu cand a intrebat-o pe ema catalin "Ce s-ar intampla daca un designer[sau ceva de genu` nu mai tin minte] ti-ar face avansuri, si tu nu avand varsta de 18 ani ce i-ai spune? Si ema a raspuns: ia's spune ca nu am 18 ani. deci,asa raspuns ar fi trebuit mai justificat in fine,e mica dar asta nu e o scuza e ceva serios in care trebuie exact cum a spus si catalin : trebuie sa vrei sa faci un lucru. Nu ca ema care se plange de orice. happy Asa, revenind la intrebarea ta. dintre Mada si emA as vrea sa castige Ema[pentru ca e mai naturala] si nu as vrea sa castige mada[pentru ca e prea siliconata, si falsa are falsitate si cand rade. si vorbeste.]. happy Atat am avut de zis.winking :*

| katherine_9164 a răspuns:

Doamne.ce va place la lucia aia nu stiu.are un limbaj foarte urat si nici nu arata ca un top model...se cearta cu toata lumea si se crede ea frumoasa si cea mai buna...cu buzele alea mari cat china
Eu tin cu emma si sper ca ea ca castige pentru ca este frumoasa si cred ca e chiar potrivita pentru un top model
Hai Emma:*

| loryM_5129 a răspuns:

Eu cred ca emma va castiga, e cea mai frumoasa cu toate ca e mica.
hai emma!love struck

| Miru_8947 a răspuns:

Eu cred ca si otilia are sanse e frumoasa si in egipt i-a iesit cea mai buna poza langa piramide. lucia si madalina sunt cam figurante dar au si ele sanse. si alexandra sau laura, de asemenea. pacat ca au eliminat-o pe sara era frumoasa. big grin :*

| Cristina_4606 a răspuns:

Eu sper sa castige Emma. Este foarte frumoasa, tanara si cred ca daca va castiga va fi un model foarte bun! Este adevarat insa ca face uneori fite ...Madalina este draguta dar batrana! Asa ca.hai Emma