| ZâmβέŤ a întrebat:

TPU! Cine credeti ca o sa castige la next tpo model by catalin botezatu? Ema sau madalina? ce parere aveti despre cine credeti ca va castiga! Funitza+vot=

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Emma e mai draguta, dar madalina s-o vezi fara machiaj, parca e o babuta din sat.
http://3.bp.blogspot.com/......achiaj.jpg

9 răspunsuri:
| Marius96 a răspuns:

Eu cred ca va castiga Emma pentru ca este inca tanara si poate sa lucreze pe ea si sa o invete are toata viata inaintewinking decat "baba" aia de Madalina... ar fi buna in reviste (playboy) rolling on the floor

| alex_1645 a răspuns:

Cred ca Ema pentru ca este inca tanara si are viitorul inainte

| KorpiklaaniV a răspuns:

Amandoua sunt umoase dar sincer cred ca o sa castige Ema, ea e mai tanara si mai umoasa.Nu zic ca Mada e urata...din contra, a ajuns aici deci cine stie? poate castiga chiar ea! the obe byee:X

| DyDy7432 a răspuns:

Eu cred ca Ema. Madalina este batrana si are semne pe fata. In plus are un vocabular de...

| smile14 a răspuns:

Sincer Emma merita chiar daca e copilaroara dar la casting a fost cea mai buna, dar cred ca Madalina va cistiga chiar daca nu merita pentru ca Catalin o simpatizeaza pe ea si va face posibilul sa cistige ea.

| TraficantuDePorumb a răspuns:

Emma.

| simonika_8118 a răspuns:

Ema...desigur

| sweetydeea a răspuns:

Eu cred ca Emma deoarece este tanara, frumoasa si are toata viata inainte. pe cand Madalina:-& nu`mi place de ea sub nici o forma. Are un vocabular foarte vulgar si are pe fata niste cicatrici. oricum arata la fata cam batrana:* sper ca te-am lamurit:*pup:*

| XxByankabubulovexX a răspuns:

Cred ca Emma deoarece ei are un avantaj in fata Madalinei.