| BlueRose1 a întrebat:

Voi credeti in chestiile astea cu zodii?! Eu sincer nu stiu ce sa zic oricum sunt foarte amuzante unele ma chiar caracterizeazawinking:p

3 răspunsuri:
| khrys a răspuns:

Eu nu prea cred sunt intre deci si da si nu. Da u crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si Nu
Intr-un fel mi se pare interesant, eu sunt zodia taur si chiar ma caracterizeaza pe mine ce scrie in horoscop in schimb unele nu,
recunosc mie unul imi place mult astrologia dar totusi nu cred tot ce se spune acolo

| adrian24 a răspuns:

DA, pai daca ne gandim bine si luam un exempul la zodia pesti, din cati oameni sunt in aceasta zodie si isi citesc horoscopul ar fi imposibil sa nu se potriveasca la niciunul.