| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ce se spune la zodii? La combatibilitate si d-astea? Adica este demonstrat stiintific ceva?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred in zodii si nici in compatibilitatea lor. La mine nu s-a potrivit nimic, aparent eu si sotul nu sunt deloc compatibili si totusi dupa 32 de ani de casnicie fericita vin si contrazic zodiacul.
Deci, nu se poate demonstra nimic stiintific, pentru ca asta nu tine de stiinta!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu sunt așa credul. Faza cu zodiile e o prostie care la proști le intră chiar în subconștient și le poate influența într-adevăr viața.

| AdrianaManu18 a răspuns (pentru T0T):

Pai asta zic, eu si prietenul meu facem 2 ani de relatie si ne intelegem perfect cu toate ca zodiacul spune ca nu ne potrivim deloc. Mama e obsedata de zodii si d-asta intreb. laughing

| Ironwin a răspuns:

Stiintific nu este demonstrat nimic, dar si eu vad o legatura sau anumite trasaturi comune la oameni care fac parte din aceeasi zodie. Ceva este cu siguranta acolo, dar nu are legatura cu stiinta. Da, in mare cred ca este importanta compatibilitatea, dar nu este esentiala, cunosc si perechi total incompatibile care se inteleg bine.