| iulya_9118 a întrebat:

Voi credeti in fantome sau fenomene paranormale?:-s vi s-a intamplat ceva legat de asta?:-s

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Eu cred ca exista si vedetelor li s-a intamplat
http://www.bestmusic.ro/......92022.html

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mi s-a intamplat...dar cred ca era doar imaginatia mea sau simple coincidente... oricum ma sperii la chestii de genul acesta

| shainitainii a răspuns:

Nu cred, dupa parerea mea este o prostie. oh go on

| adriana_4416 a răspuns:

Ceva ce nu se vede, nu inseamna ca nu exista

| iulya_9118 explică:

Eu inainte nu credeam in fantome.dar de cand ma uit la fenomene stranii am inceput sa cred:-s adica pare ff adevarathappy

| vladracul a răspuns:

Http://bantuit.orgdominus.ro - nu pot raspunde mai bine de atat! E ceva nou in Romania si am inteles ca e abia de 2 zile :D
PS : Nu intra dupa 12 noaptea...

Have fun!

| AureL_1390 a răspuns:

Cred in ambele, dar ma gandesc la o explicatie logicabig grin