| Ulea_Patra_1992 a întrebat:

vreau sa va spun daca credeti in fantome, fenomene paranormale, daca credeti si vi s-a intamplat ceva spune-ti... care spune cel mai frumos dau funda!

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Fantomele fac parte din folclorul occidental.La noi se vorbeste de moroi, strigoi.Si acestea sunt rodul imaginatiei populare.Nu am avut experiente paranormale si nici n-amm fost martora unor astfel de manifestari. Cele mai multe sunt inscenari pentru oamenii naivi.Nu neg ca ar putea sa existe si persone clarvazatoare, dar cel mai adesea este vorba despre sarlatanie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, nu am avut experiențe paranormale.