| Amelia123Amelia123 a întrebat:

Voi la ce oara va culcati?

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Depinde de cum mă simt în acel moment. Dar de obicei, în timpul zilei mă culc cam pe la vreo 1, iar în weekend pe la vreo 3.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Undeva intre 4 si 7 laughing) desi incerc sa-mi schimb programul din moment ce se apropie scoalalaughing)

| Crucified a răspuns:

Cam pe la 12 noaptea sau 2. Mai rar pe la 3, când am insomnie şi mă gândesc la tot felul de căcaturi. Nu, nu la fantome. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf, tare greu sa-ti raspund, mi-am schimbat programul de ceva timp, dorm ziua 4-5 ore si gata

| georgeta27 a răspuns:

Cam pe la ora 23:30

| Klaudiu214 a răspuns:

Depinde maxim 2laughing