| ஐஐ a întrebat:

Buna!
La ce ora va culcati laughing?

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In seara asta cred ca pe la 2

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

De ceva timp ma tot culc la 3-3:30,dar acum nu stiu, nu imi programez ora de culcare. Cand o sa-mi fie somn atunci am sa ma bag la somnhee hee.
*-*

| XanderLightBow a răspuns:

4-5 sau 6 daca am cu cine sa vorbesc pe fb rolling on the floor

| Iulian03 a răspuns:

Pe la 4:00 doar in vacanta.Cand sunt la scoala ma culc mai devreme pe la 22:45.

| Latinmoon a răspuns:

4-5 daca am cu cine vorbi rolling on the floor
Dar tu?

| Carmen100 a răspuns:

Depinde...laughing Daca sunt obosita, pe la 1. Daca nu sunt obosita si am dormit la pranz...pe la 3.
In timpul scolii pe la 12:00, 12:30 noaptea.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Carmen100 a răspuns (pentru ஐஐ):

laughing Ce sa fac?laughing Odata era sa adorm in ora cand nu era profa in clasa ca ma culcasem la 3. Si de atunci ma culc mai devremehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Ichnat a răspuns:

3, 4... De ce intrebi? tongue

| allison20 a răspuns:

2, 3... depinde laughing tu?

| CichasEmo a răspuns:

In timpul vacantei 03:00-04:00,iar in timpul scolii 12:00-12:30.

| tsunami11 a răspuns:

Aseara am adormit la ora 4 si m-am trezit azi la 14 iseamna ca voi adormi pe la vreo 2-3 poate 4.

| IDede a răspuns:

La cat vreau depinde de cat sunt de obositalaughing

| Miki280 a răspuns:

Pe la 1-2 acum, in timpul vacantei dar in timpul liceului cand ma trezesc la 6, pe la 10.

| ChalkOutline a răspuns:

2,3 sau 4... depinde daca am ceva interesant de facut.

| Ciprian007 a răspuns:

Poate pe la 2-3, depinde de netlaughing