| dana_9056 a întrebat:

La ce ora va culcati?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe la 23.La 1 ma trezesc.Mai dorm pana pe la 7.Atunci ma trezesc indiferent ca e vacanta sau ca e scoalawinking

| Silvia a răspuns:

1-2

| doar.pt.voi. a răspuns:

03-04 in vacante...si pe la 24 in timpul scoliibig grin dai fundita?batting eyelashes

| BubuLina999 a răspuns:

Pe la 2-3-4 dimineata

| niko a răspuns:

Pe la 4-5 dimineata laughing:d
u?

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
De obicei mă ia somnul pe la 23 jumătate, dar dacă sunt obosită, pot să adorm şi pe la 22 jumătate.Depinde.winking
Iar de obicei mă trezesc pe la 9, dar trebuie să reuc porţia pentru că vine primul an de liceu şi voi încerca să mă trezesc pe la 6 jumătate, cam aşa.
Bye!kiss

Răspuns utilizator avertizat
| pisikutza ta a răspuns:

De la 8 dimineata pana pe la 12-13

noaptea stau treaza ziua dorm

| Pregnant a răspuns:

Pai cand mie somn, in general si cum ma plictisesc si apare somnul, ora medie de culcare este cam 2-3 noaptea. Daca merg la o petrecere ceva ma culc pe la 5-6. In gerenal dupa 1 noapteahappy

| Anndreeaaaaaa a răspuns:

Pai daca eu rulez la ora asta [2:11]
iti dai seama la cat voi adormi
mai stau aproximativ 2 ore...
dupa cand ma pun in pat o sa ma gandesc si o sa imi imaginez chestii misto...
considera ca pe la 6 adormlaughing

| anda1998 a răspuns:

Depinde de cat de obosita sunt. In mare cam la 12:00.

| Hera_7281 a răspuns:

Pe la 2:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.In general in jur de 12 noaptea. Dar sunt si momente in care sunt obosita si la 22 sunt in pat sau cand stau cu prietenii pana la 3-4 dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 2-3 dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general ma prinde ora 2 pe afara sau la telefon, si pana fac eu o baitza ...ma prinde ora trei aproape, deci la 3 dimineata.

| destroyer08 a răspuns:

Eu pe timp de vare ma culc cel putin la ora 1 noaptea iar pe timp de scoala ma culc cel mult la 12 noaptea

| lalitagirl a răspuns:

Pfff de obicei pe la 3-4 cam asahappy