| Cristina788 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat, este de aceeasi varsta cu mine, si l-am cunoscut printr-un amic. Daca tot este singur la fel ca si mine (ca el nu mai are prietena de 2 saptamani) am hotarat sa fim impreuna, si m-a invitat maine seara sa ies cu el. Dar nu stiu ce sa fac acum ca m-a cam derutat astazi am vb cu el pe mess si mi-a zis ca cine stie poate merg si la el acasa ne uitam la un film pe dvd, stam, vorbim ca oricum ai lui muncesc zilnic si el este singur acasa.
Si din vorba in vorba mi-a zis daca vreau sa-i dau web sa-mi scot macar bluza sa-mi vada ****. Nu stiu ce sa fac acum la faza asta chiar m-a derutat, parca nu mai vreau sa ies cu el nu vi se pare ca este cam direct? Eu m-am interesat de el si asa in general toti mi-au zis ca e baiat cuminte.
Si la sfarsit cand a iesit de pe mess mi-a zis: hai ca mai vorbim, pa iubita te pup peste tot. Ce inseamna asta? oare ce este in capul lui?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar cu ce poama de baiat te-ai alessurprise
Chiar iti place cum se comporta cu tine? Glume ca astea nu se facraised eyebrows
Mai bine lasa-loh go on

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poate era o glumă. Nu ar trebui să o iei aşa de pesonal.Totuşi dacă încearca să faca ceva ce tu nu vrei să ştii să'ţi impui limitele. Un baiat ar trebui să respecte asta, iar dacă nu o face înseamnă că pur şi simplu nu te merită.

| MariuZ a răspuns:

Cum. E singur deja de 2 saptamani!? Ce catastrofa!

Serios vorbind: deja se poarta ca un taur. Intrebarea e daca si tu esti... v@c@.

| Jonathan a răspuns:

Ar trebui sa il lasi, este un baiat pervers care vrea doar sa te aiba in patul lui. Exista multi baieti pe lumea asta, iar daca tii la el si nu vrei sa fii cu altul atunci discuta cu el despre tema asta. Daca chiar vrea sa fie cu tine si doar a gresit cu lucrurile astea ar trebui sa vorbeasca cu tine si sa mai astepte un timp.

| schafer a răspuns:

laughing) pai cred ca ti-ai dat seama ce e in capul lui... mai ales daca te-a invitat sa va uitati la un film... ti-a trimis un mesaj : vrei sa o facem deseara sau nu! tu decizi

| ☻⊥ÃÐяٱąи☺Mẵ®ί∂η™♂╚» a răspuns:

E indragostit de tine dar intr-un mod prostesc. poate vrea sa fie in largul lui.

| sasha a răspuns:

Cred ca are mult tupeu pe mess... poate glumeste laughing vrea sa te intimideze chestia cu web-ul nu stiu cum sa ii spun nesimtire cred ca e ok iar cu pupatul peste tot nu stiu sa zic oare chiar si in f**d? in fine daca nu sunt decat niste glume eu zic sa nu vorbesti cu el sau sa te duci la el acasa... ok bafta si ai grija ce faci

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia sunt genul de baieti care vor doar sex si.cam atat. Am avut si eu o astfel de experienta si cand simteam ca e intrecuta masura ii faceam observatii si spunea ca a glumit dar nu ezita sa imi bata apropouri. Am zis ca nu are rost sa ma leg la cap cand nu ma doare si am spus.next! Si inca o chestie.gura lumii e gura lumii, tu est tu! Ai grija la astfel de indivizi si gandeste-te bine pana sa faci vreun pas pentru ca apoi e posibil sa nu mai poti da inapoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te. la el.ca si eu tot asa faceam cand voiam sa prind o piti la pat.eram sigur ca maicasa nu stie asa ca ...nu prea avea scapare. odata intrata in casa cu voia, poa sa-ti faca ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare merita sa lupti pentru un asemenea baiat?

| julieta_love a răspuns:

Pai draga mea asa sunt baietii astia, eu nu il stiu, insa acolo faza cu web nu mi se pare ca este sincer cu tine asta ar ziceo un baiat care vrea sa se distreze cu iubita lui.Si cind a zis te pup peste tot, poate e o gluma la baieti, insa nu prea am auzit-o, pai te-as sfatui ca sa il mai verifici, adica daca nu se prikaleste de tine scuze dar sint baieti de genul asta, succes sa dai vreun raspuns, pa pa pup[