| ellinaaa a întrebat:

Voua ce va place, cel mai mut, sa faceti in timpul liber?

6 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sa ma plimb,sa merg in calatorii,la un restaurant,intr-un culub,sa citesc,sa ascult muzica,sa ma joc jocul meu preferat, sa ma intalnesc cu prieatenii, etc etc...

| MikyMi a răspuns:

Sa ma odihnesc, sa ma plimb, sa citesc...

| MCRgurl a răspuns:

Eu ascult muzica in timp ce stau pe TPU citesc sun prieteni si aranjam o iesire in oras sau doar vorbim la telefon, teme si din astea

| InsanelyWicked a răspuns:

Ummm s3x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Viata mea este sa cant imi place sa cant si sa ma prefac ca sunt la romanii au talent sau ca sunt pe scena si sa cant si sa ma prefac ca sunt intr-un film la actorie vreau mult o cariera artistica, fundita te rog?

Pa, pa!

| Membra a răspuns:

Cel mai mult imi place sa ascult muzica si sa schitez potrete in creion! happy