| Mary_Marya_2000_h5rO a întrebat:

Vreau farse pentru părinții mei

7 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

Daca le faci farse isi vor scadea increderea in tine, ei te iubesc si ar face orice ca sa-ti fie tie bine deci parerea mea e ca mai bine fi cuminte si incearca sa faci la fel pentru ei.

Răspuns utilizator avertizat
| LittleBugsBunny a răspuns:

Spune-le ca vor fi bunici, eventual fa rost si de un test de sarcina pozitiv, ia un amic cat mai socant in perspectiva lor ( cercei, creasta, tatuaje etc) prezinta-l chestii d-astea care sa le opreasca putin inima laughing

| Blastphemy a răspuns:

Zi-le că mai ești virgină! Cum? Dar parcă tu...laughing)

| McLISTO a răspuns:

Spune-le ca ai inceput sa fumezi. ia o tigara de pe jos ne-terminata si aprinde-o iar atunci cand ajung in casa sa o ai in mana aprinsa

| tdfg a răspuns:

Zi-le că nu mai ești virgină laughing