| cristidac a întrebat:

Vreau niste farse

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Mama ta

| Magnifico a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. Daca doresti sa il sperii (si e un prieten, coleg, etc il suni de pe un telefon fix si te dai drept un agent ce ucreaza la o firma nu stiu ce si ii spui ca a incalcat nu stiu ce lege si ca are de platit nu stiu ce suma -1000 ron laughing - sau va fi dat in judecata -ca tot era vorba de proiectul ala ACTA- ). Daca faci o farsa la scoala. Poti lua intr-o zi un lipici/super glue si intr-o pauza sa ii mancati snacksurile unui coleg sidupa sa ii lipiti punga laughing Ai mai putea face ceva care sa il sperie pe un prieten, etc sa il faci sa creada ca are probleme (il faci sa remarce ceva gen cand deschide calculatorul gaseste mereu o iconita pe mijloc si el nu o lasa asa ) sau folosesti metoda aia te faci ca vorbesti si dai din gura doar si ii zici dupa ceva de genul:nu e asa sau tu ce zici? Si normal ca el nu va sti ce sa zica daca nu a auzit inrebarea laughing Daca vrei niste glume din astea mai...nu stiu cum sa zic... poti lipi guma pe scaune, uda niste scaune, etc. Ma mai gandesc big grin

| arb a răspuns:

Duci pe cineva intr-un bloc parasit si pui niste prieteni sa se imbrace in negru si sa ii spui ca is satanisti si m-ai inventezi uh ceva

Întrebări similare