| NuAmGăsitNume a întrebat:

Vreau parerea voastra:

straight face
O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

Răspuns Câştigător
| Georgiana98 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

191 răspunsuri:
| Turbatus a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. #. sad

| d1onn5o a răspuns:

Trebuia sa continui cu rockerii sunt considerati satanisti, Insa oamenii nu stiu ca exista si rock cu versuri despre viata.

| EllaBååå a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer

| Madi_8495 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Suzette a răspuns:

Si tu ce parere vrei mai exact?rolling on the floor))

| Last13Lucky a răspuns:

Chestia asta e pe facebooklaughing

| Chriistiinex a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.(prea multe discriminari in tara asta)

| AnkuEmil a răspuns:

Prima oara am vazut asta pe facebook.am postat-o si eu big grin

| ஜKiddutzaஜ a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.
este adevarat. oameni sunt mult discriminatori, prea superficiali.nu stiu ce este adevarat cu acea persoana.

| AlexJB a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| KapshunikDulshe a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.
Asa e! Din pacate!sad

| yuyubarbie19 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| yynuta a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| GaNgSty a răspuns:

Acesti oameni sunt foarte prosti si nesimtiti!
Ar trebuii sa fie pedepsiti la fel ca si cocalarii.

| Dexter_8386 a răspuns:

Asa si noi ce sa facem? Chestia asta umbla pe facebook de mult asa ca nu e ceva nou, lipsa asta de ocupatie la copii de 12 ani.

| adaanda a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

Prea mult adevar in textul prezentat mai sus, RESPECT!

| LovKid a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Darklightt a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| aleexuţ a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor

| catafan a răspuns:

Degeaba suntem impotriva hartuirii si discriminarii fiindca asta nu o sa se schimbe niciodata, sunt oameni si vor fii oameni ce nu citesc pe altii dupa infatisare dar asta nu inseamna ca nu vor fi si contra

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| AlexC_7935 a răspuns:

Doamne in ce hal se face misto pe aici.Asta precis este o chestie de genu copy-paste. Gramatical textul asta e cam" lipsit de viata"! Cand vezi o oare care fata hai sa zic de 15 ani cu un copil in brate nu cred ca te gandesti ca e fiul ei, eu ma gandesc ca e fratele ei mai mic.Cand o vad pe una de 15 ani de e 80% dezbracata si umbla prin oras la diverse ore ma gandesc ca e o curva si ia si cine a educat`o.". Oamenii numesc un alt om gras" nu este adevarat, eu pot sa il numesc pe un om fara sa fie gras...etc etc.Fragmentul asta e scris/copiat fara a gandi logic si din cate am vazut eu sunt persoane destule care au facut lucrul asta pentrusimplul fapt ca o pers a scris "Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor." Nu cred ca daca i`mi spune cineva ca sunt gras/slab/inalt/pitic/ etc ma "hartuieste " poate eu ma simt bine in pielea meu, poate eu asa am vrut. Tine de educatie de felul cum gandesti ca om, nu e vorba pe hartuire totul consta in gandire... daca te duci la o fata pe 15 ani si sta cu un copil mic in brate si ii zici ca e o curva dovedesti ca tu esti un bobitoc care nu mertia sa ii acorzi atentie.In primul rand tu ca persoana te faci de "rahat" si dupa pe respectiva persoana o faci sa se simta prost.Hartuire e cand;(urmaresti o persoana ii faci poze o intimidezi o suni la ora 1-2 noaptea etc.) fara acordul persaonei in cauza.

| OreoCookie a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| mirela_8888 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Judecam dupa ceea ce vedem si nu ne mai batem capul sa aflam adevarata cauza a situatiei. Din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, si asta va deveni un fel de mass. De fapt, nu de soarta lor iti pasa tie, ci ca sa vezi cum primeste toata lumea mesajul si cum devine cunoscut.

Desi sunt in totalitate de acord cu cele spuse in intrebare. Frumos si trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e stereotip sa copiezi acest mesaj de pe youtube pentru ca in urmatoarea zi sa ai vizite pe cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rost are sa scrii si sa rescrii? frate, revenitiva, nu foloseste la nimic sa dai din gura, si mai ales sa postezi de 1000 de ori acelasi text. stereotipurile exista, pentru ca nu am putea trai fara ele. Cine are atat timp incas a stie ca x-ulica a fost violata, si ca y a luptat pentru tara, si ce cancer are tani de la etaju' 7? iti spun eu NIMENI! si, nu trebuie sa inveti oameni sa lupte impotriva stereotipurilor, ci pe cei care sunt in situatile de mai sus, sa nu se lase raniti. Oameni spun multe, who cares?

| shadow72 a răspuns:

Ete salam.lumea e rea dintotdeauna...asta e