| Munteanu_7531 a întrebat:

Vreau sa joc metinpe servere private cu king, cu arme legendare imi dati cateva servere? dau fuuuuuuuuundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Agradável a răspuns:

Ultra Fun Mondial Metin 2, Empire Metin 2, RedDragon Metin 2, Tnt Metin 2, Cartago Metin 2, Elite Metin 2, Fight Metin 2, NeverDie Metin 2, Raikiri Metin 2, Gando Metin 2, Raphy Metin 2, Legend Metin 2, Miracle Metin 2, Devil Team Metin 2, Hot Metin 2, Bloody Metin 2, Flamek Metin 2, Skate Metin 2, Simple Metin 2, Black King Metin 2, Infinity Metin 2, Dark Metin 2, Dnk Metin 2, Loc Metin 2, Oxide Metin 2, Digital Metin 2, Dinamik Metin 2, Energy Metin 2, Looool Metin 2, SnowYT2 Metin 2, Apocalypse Metin 2, Star Draft Metin 2, Media Fusion Metin 2, GX Metin 2, Razor Metin 2, Factory Metin 2, Good Like Metin 2, Leman Boot Metin 2. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eurat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zice ala e numai prosti nici un nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prost