| AnnaAnax a întrebat:

Vreau sa ma ingras la picioare, sa fac muschi (sunt si cracanta sus si as vrea sa nu mai am ) ce exercitii imi recomandati?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hotaraste-te.Vrei sa te ingrasi sau sa faci muschi? Nu e totuna.Sau habar n-ai despre ce vorbesti?

| Seby90 a răspuns:

Renunta la madular sad

| Rebecca123 a răspuns:

Ca sa te ingrasi, nu trebuie sa faci exercitii ci pur si simplu sa mananci cat trebuie.Esti "cracanata" pentru ca esti prea slaba la pulpa piciorului..mananca mai mult.Dar asta nu inseamna ca trebuie sa incepi cu grasimi si toate minunile.Mananca sanatos si in acelasi timp si mult.

| momo0988 a răspuns (pentru Rebecca123):

Nu neaparat..si eu sunt slabaaaa, oricatde mult as manca nu ma ingras..eu ma latesclaughing

| momo0988 a răspuns (pentru Rebecca123):

Poti sa te apuci de dans( si fara talent).o sa faci muschi.