| Bogdanel_Bogdan_1990 a întrebat:

Vreau sa schimb si eu emoticon la chatul de la xat cine ma poate ajuta pzz. Funda pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Santo21 a răspuns:

Din Xat...Dai La Edit====>Bagi Pass[de la xat]=====>si la setari [pagina 2]=====> ai powers pentru xat! Bafta!

3 răspunsuri:
| Santo21 a răspuns:

1big grinaca vreii sa iti adaugi numelui tau ceva emoticoane mai "cool" iti trebuie xati
2:daca vreii sa ai adaugi chatului emoticoane mai "cool" din nou iti trebuie xati

| Bogdanel_Bogdan_1990 explică (pentru Santo21):

Asta stiam eu vreau sa stiu cum le schimb

| Santo21 a răspuns (pentru Bogdanel_Bogdan_1990):

Din Xat...Dai La Edit====>Bagi Pass[de la xat]=====>si la setari [pagina 2]=====> ai powers pentru xat! Bafta!

| Alinutzzzaaa a răspuns:

Nu stiu asta incerc si eu sa aflu daca ai aflat te rog anunta-ma si pe mine