| cristy_4404 a întrebat:

Vreau sa trimit un mesaj pe TPU si imi spune:"Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail." ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe adresa ta de e-mail si vezi ca trebuie sa ai un mail de la cei de la tpu.ro il deschizi si vezi ca trebuie sa iti dea un link care trebuie sa dai click si astfel ai adresa de e-mail confirmata

7 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Trebuie sa confirmi adresa de email, adica sa o scrii acolo unde ti-o indica pentru a fi contul complet.

| Just Kiddin' a răspuns:

Trebuie sa intri pe adresa de e-mail si sa confirmi inscrierea

| VadPorci a răspuns:

Sa scrii adresa de e-mail

| Misha_1025 a răspuns:

Ti-ai creat un cont pe TPU si nu ai activat contul motiv pentru care nu poti trimete. Pt activare trebuie sa dai click pe linkul trimis de TPU pe adresa ta de maill. Daca acel maill de la TPU nu-l gasesti la "inbox" cu siguranta il gasesti la "spam", asa am patit si eu. Mult succes!

| cristy_4404 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri dar m-am uitat si la spam si la inbox si nu am nici un mesaj care sa pot confirma.Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum spune, sa confirmi adresa de e-mail.

| picea a răspuns:

Deschizi e_mail si confirmi