| adaandreea a întrebat:

Vreau si eu cateva raspunsuri/ idei...cum va petreceti voi timpul liber...cat mai multe idei dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Intri pe mess
hi5
facebook
scrii
citesti
desenezi
faci poze
intri pe TPU
te machiezi
iesi pe afara-cu prieteni in oraş
tr mesaje
vb cu mama ta
faci curat
faci mancare
dansezi
canti
pictezi
iti faci un oracol
decupezi chestii
te jocci
te uiti la tv...etc

sper ca tiam fot de ajutor
Funda?

8 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Buna...uite cateva:*batting eyelashes:*:*:*;;*tongue

Jocuri video :
smalworlds.com
secondlife.com
metin2gx.ro

sa citesti o carte daca te pasioneaza,
sa te uiti la un film,
sa te uiti la TV,
sa stai pe calculator,
sa iesi ca prieteni,
sa chemi un prietena la tine sa faceti poze

Mergi intr-un parc de distractii.
iesi cu prietenii
mergi la film
du-te la mare.
du-te la mall
inventeaza jocuri.
Seara comanda niste pizza. cheama prieteni uitati-va la un film
aci colectii de timbre, bani vechi, servetele,

sper ca te-am ajutat:*:*:*

bye!happybatting eyelashes

| Ionela78 a răspuns:

Eu ma joc cu parintii mei volei,facem gratar,merg cu colegi sau prietenii la un picnic sau sa ne plimbam,poti da o petrecere sau sa mergi la una,daca ai o sora sau un frate sa stai si sa ma reamintiti ce ati facut cand erati mai mici,poti sa ii convingi pe ai tai sa mergeti undeva in vacanta,intr-un weekend,sau sa mergi cu colegii,sau poti sa te uiti la un film precum A walk to remember,o comedie animatie Gnomeo si julieta,Pulse(joaca ian somerhalder,damon daca il stii)the roomate e foarte fain,Nasa, in care joaca smiley, trupa simplu si mai multi sau poti pur si simplu sa stai si sa scrii intr-un jurnal cele mai frumoase amintiri. funda?

| piticoth a răspuns:

Iesith cu priethenii prin oras

Sa practici diverse sporturi [ ex : voley, sa mergi la bazin, tenis etc ]

La iarba verde [ picnic ]

Mers la plaja, munthe depinde :]

Desenand

Mers la shopingbatting eyelashes

| Diana_2332 a răspuns:

Deci sa-ti zic cum imi petrec eu timpul liber care suna cam asa:
ies cu prietenii
citesc
dorm
ma uit la filme
scriu(imi place foarte mult)
mai stau si pe la pc
merg la teatru:X
ascult muzica
desenez
ma uit si pe la desenehappy
ma mai duc si pe la karaoke
dimineata alerg prin parc(ma trezesc rapidlaughing )
In concluzie fac de toatelaughing nu am mereu timp sa le fac pe toate dar incerc sa imi diversific activitatea sa nu ma plictisesc niciodata! te sfatuiesc sa faci la fel!:*

| mia_8736 a răspuns:

Citesc,ies cu prietenii,stau pe calculator, scriu, ma plimb cu rolele sau cu bicicleta fac curatenie.=D

| Florin43 a răspuns:

Timpul liber eu mil petrec plimbanduma prin parc si mult mai multe. Uneori cand ma plictisesc mai si pierd vremea pe facebook.

| JammyLove a răspuns:

Pai. Eu fac multe lucruri. Cum ar fi :
- Cant [ karaoke pe youtube ];
- Desenezbatting eyelashes
- Stau pe mess.
- Caut poze, stiri etc. cu idolul meu. [ in cazul meu Justin Bieber. ]
- Ma uit la Tvhee hee
- Ascult muzicahee hee
- Fac poze.
- Editez poze
- Ies pe afara cu prietenii. sau cu cea mai buna prietena.
- Trag un pui de somn [ daca sunt obosita love struck ]
- Dansez.
- Ma joc pe Wii.
- Sau pe Playstation love struck
- Mai scriu ceva.
- Compun poezii, cantece.
- Ma gandesc cu ce sa ma imbrac ziua urmatoare.
- Vorbesc cu fetele la telefon.
- Mai intru pe Twitter, Facebook, TPU, Ladypopular.
Sper ca te.am ajutat :*. love struck
Te pup :*.

| adaandreea explică:

Multumesc tuturor pentru idei:X