| Alynnee001 a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de nume pentru facebook... ma cheama Alina Stefania, dar nu vreau sa-l pun asa. imi puteti da' niste exemple?

4 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Cel mai bine iti pui numele tau. Asa prietenii si rudele te vor gasi repede! happy La inceput si eu am vrut sa imi pun ceva mai interesant. dar crede-ma e mai bine asa!
Oricum daca chiar nu vrei sa ti-l pui asa incearca Stephanie Alina sau Steph Anie.big grin
Succes!

| Geoxu a răspuns:

Alina Steff thinking A S. Alinaaaa S. Ai asa multe Variante laughing... Pe mine ma cheama Georgiana Iftimie si am pus : Geo`x ( porecla mea ) Ift de la Iftimie.batting eyelashes Bafta. Funda?!batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| B0GDI a răspuns:

Pai incearca suntdecacatfiindcanuimipunnumelereal