| Amses a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie niste exemple de nume pentru facebook? ..ma cheama nicu si am 14 ani. funda

Răspuns Câştigător
| Psychothic a răspuns:

Pai depinde de cum vrei sa fi vazut...
Daca vrei sa pari cocalar, incearca : Nycush00r75,Nycubosshupizdelor,bosshutauN1cu,iar daca vrei sa pari o persoana normala incearca numele tau complet happy

3 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Pune-ti numele tau intreg, astfel vei putea fi recunoscut mai usor de catre prieteni.

| ganducigas a răspuns:

NicuBoss NicusorSefulTau depinde ce preferinte ai tu conteaza foarte mult cu ce ai vrea sa fii tu comparat un personaj pana la urma vei gasi tu esti baiat destept

| NutellaVsFinetti a răspuns:

Un nume cat mai simplu in tot cazul...
Asta daca nu vrei sa fii stupid.
Totdeauna am crezut ca doar un nume ar fi suficient, dar facebook-ul le stie pe alea lui;
Peace.