| Aleccsandra a întrebat:

Vreau si eu niste povesti! Nu conteaza despre ce sunt!
Sa fie lungi!

8 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Citeste aceasta poveste : http://www.wattpad.com/......ul-1-hello
Este super povestea :x
Daca vrei mai multe fa-ti cont pe Wattpad seteaza limba romana iar apoi cauta mai multe, dand click pe Descopera. Bafta!

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cit de" lungi" vrei sa fie la Dragoste si sex?

| Analytical a răspuns:

Nu ma pune sa-ti trombonesc proze, ma prea pricep si incurc.
Melc, melc lipicios, user trancanos. Viata grea duci tu in cochilie...

| Demonull a răspuns (pentru Analytical):

laughingcompozitie proprie treaba cu melcu?

| Analytical a răspuns (pentru Demonull):

Sure. Dar de Koala brun care face pipi alb ai auzit? Zi-i tu mai direct sa renunte la proze la "Dragoste&Sex" ca, pe mine sunt convinsa ca nu m-a inteles. Sa nu mai zici la nimeni ca eu te-am pus, bine?
Nu de alta, dar reinvie Revolta de la Ceausescu incoace... si nu vreau sa fiu asagata. Tu esti masculul, hai fi barbat! laughing

| Demonull a răspuns (pentru Analytical):

E mai fain si mai putin nasol pentru mine daca reinvie Revolta si etc iar eu vin si te salvez inainte sa te impuste! Si asa, sunt si masculul curajos, si eroul tau.

| xForSmile a răspuns:

Citeste jurnalele vampirilor( e super cartea ), sau amurg happy