| DjYonutz a întrebat:

Vreau si eu sa merg la sala de forta am 14 ani sunt inalt si sunt din galati si as vrea sa stiu si eu cat costa ca sa ma duc la sala de forta!

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

100 RON Privilege, 70 RON Lulugym, 30-50 ron alte sali situate prin Ic Frimu si Tiglina.

2 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Cam 50 de lei abonamentu' pe o luna...Depinde acum si ce fel de exercitii vrei sa faci caci pretul variaza intre acestea.

| ffffaraetsadt a răspuns:

Buna,nu costa mult in general, dar am ceva de spus despre muschii dai din poza:nu sunt mari! ii ai formati dar...biceps-ul tau e mic! eu am 13 si am brat gros de 30 de cm