| dyutza20 a întrebat:

Vreau si eu statusuri originale( cateva, nu vreau multe si fara sens) despre viata si cat de frumoasa e.

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

Nu imi place sa sterg mesajele vechi, pentru ca ma simt ca si cum as sterge o istorie
Soarta e soartă, dar alegerea oricum e după tine...
Scopul vietii, este o viata plina de scopuri!

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Mie imi place un "citat" : "Viata este frumoasa, daca stii cum s-o traiesti!"

| JollyJulieta a răspuns:

Ce nebuna ii viata cand bei alcool de revelion laughing)

| xXdoareuXx a răspuns (pentru JollyJulieta):

laughinglaughing bei intr-un an si te imbeti in altul

| Malin_Cruceru_1991 a răspuns:

Daca ti le dau altii nu mai sunt originale

| dyutza20 explică (pentru Malin_Cruceru_1991):

Originale inseamna pentru mine unice, nu vreau toate textele ieftine de pe net