| Askaw0w a întrebat:

Vreau si eu un cont pe candy longju (min level 96) cine da pe cel mai tare cont cu iteme si toate cele are funda si voturi! id la care puteti spune contul!

state_antonio

va astept sa datati repede raspunsuri si sa fie cele mai bune

++++++++++++nu uitati cine zice cele mai tari conturi are funda si vot++++++++

2 răspunsuri:
| TheLeGeNd a răspuns:

Nimeni nu iti va da... am eu un cont cu un war de 100, un ninja de 90, un sura de 86, si un saman de 67... dar nu ti-l dauwinking am Dio +9 pe warr si posedata +6

| faurdenis a răspuns:

Am eu unu de 127 unu de 90, 100, 115 dar pretentia e pe un cont pe metin2 Uk sau Ro +40