| ERMO a întrebat:

Vreau si eu un server de metin2 non-hamachi de preferat un sevr de pvp privat care sa nu fie OFFlaughing! pls funda

Răspuns Câştigător
| Shann a răspuns:

Metin2gx da ii in lucrari cel mai fain e mondialmt2

7 răspunsuri:
| ERMO explică:

Fratilor apucativa de skymt2 acu l-am gasit e sv roman si e super smecher!

| andreylarentiu a răspuns:

Gasesti aici mai multe www.zuum.ro/pagina.php?id=477

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ala cu skymt2 a veam cont pe el dar s-a intamplat ceva e ca si cum s-a dat timpu inapoi si am lvl din 70 am 19 dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti un forum 24/24 ore deschis in care se discuta si se scriu servere private de metin2

| bonduell a răspuns:

Metin2 tim gx metin2united.com mondialmt2...

| AlexxxxD a răspuns:

Hammermt1 poate vezi si u aici pvp mt2 adevaratwinking

| joker75 a răspuns:

SPAMpagina.php?id=2558 aici gasesti