| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a întrebat:

Vreau si niste statusuri. Ceva din melodii:p

Nu dinalea de pitsipoancee! :d

Multumesc. Fundaa! :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambeste atata timp cat poti, poate vor exista momente cand vei vrea sa zambesti si nu vei putea!
Viata seamana cu o poveste, ceea ce e important nu e lungimea ei, ci valoarea ei!
Zambeste! Fii tare! Chiar daca uneori doare!
Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu Ai grija de inima mea Ai grija de noi si de dragostea noastra
am invatat sa zambesc cu zambetul pe buze...am invata sa apreciez ce am.am invata sa uit suferinta.
Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine
A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva,UIta'te la tine
Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?
cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede...

| joeee2000 a răspuns:

Versuri.ro