| RalucutzaFarmer a întrebat:

VREau status de fite amuzante dragoste etc funda

5 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Si daca vrei ce? e un site de intrebari nu o lista de dorinte!

| Deleb a răspuns:

"DND! Ma cert cu pixul"
"DND! Fac baita. Nu da buzz ca te stropesc"
"Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere"
"pizza emo,avantaj:se taie singura"
"oglinzile nu pot vorbi da ce noroc pe tine ca nu pot rade"
"Fitze gesturi si tupeu asta e talentul meu,Pe ecran da foarte bine o fetita asa ca mine

Ochi mari,gurita mica trasaturi de papusica
Corp sexy, frumos lucrat, fund finuts usor bombat "
O zi buna!

| ღÐιαnαღ a răspuns:

Inchisa`ntre patru pereti. Aud` km` singur tu te certsi `! Regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine, asa ca PLEACA, binee?

Esti un inger in visele mele, stapanesti inima mea. Esti un inger venit dintre stele, jumatatea ce`mi lipsea! `

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!

Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >

Refuz sa` mai fiu copila de altadata. S`a terminat, in sfarsit traiesc`! Sunt fericita, nu te mai iubesc `!

Mâine va fi frumos, mâine va fi mult mai bine, azi. E doar azi!

Copilaria! Singurul paradis pierdut!

Viaţa este o piesă de teatru,iar noi suntem actorii ei. Jucăm cu rolul neînvăţat şi nu e nimeni să ne sufle când ne-am încurcat.

Dupa dezamagiri sperante facute scrum, am deschis ochii, erai tu`.

Din cauza ta, sunt atât de fericită în aceste momente!

Maine iti spun sigur ca va fi` o zi mai buna; x! Adutsi aminte de ce ti-am promis. Acum e tarziu, noapte buna :*!

Stergi totul asa, fara pic de resentimente :o? Iti bagi` ****`n tot si` inca sperii` ca ai sa treci peste!

Ai aparuuTT candd Trebuiaa! ‹з

El a fost si va ramane doar al meu! :X

тє ιυвєѕ¢ :χ`pentru ¢a `:»`тє ιυвєѕ¢`:χ!

Nu pOth trai fara tine`!

Te vreau aproape! ♥"

Il `iubb` pentru. ca stiu ca asta`l face fericit =p~`

Haiii`tu iubiRe`. Ai incredeRe`in mine. Ca eu nu te-nsel pe tine:X!

Hai l0ve iubirea mea. Tu esti` t0aTa viata mea >; d

| RalucutzaFarmer explică:

Raspundeti

| coитⁿтρu a răspuns:

Uite cum stricaţi Romania. straight face Fiţe peste tot

Întrebări recente