| AcAdIcA_6275 a întrebat:

Vreau si eu niste status`uri de:
dragoste
tristete
fite
prietenie...pls dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Iubescsaiubesc a răspuns:

Cu indiferenta ta m-ai facut mai tare. Acum nu-ti convine dar incet, incet, calc pe urmele tale. Si abia acum vezi si tu ca indiferenta doare.

Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc, si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma definestehappy

Un zambet e ca 1000 de cuvinte!:X

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99!:X

Chiar dk el nu o sa-mi spuna " noapte buna" sau pe strada "buna", am prietene care imi spun: " Fata, esti de 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna!":-J

º•Din 10 prieteni, 5 sunt adevarati si la o problema inca 2 fac pasi•º

Tu vrei p candva jumate copil, jumate adult___E0o sunt jumate mai putin dar jumate mai mult___

Sa`ti spun eu cum incepe totu`. e doar o tarfa care face bani cu botu, e fitoasa si frumoasa. Da n`are clasa. iubeste`o loveste`o pastreaz`o de tot. pe mine admira`ma sh linge`te pe bot.

Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat... dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat:X

Daca vrei sa mai spui ceva te rog spune. Si daca vrei sa pleci acum pleaca pe bune! Stiu ca nu te mai am. Si nu imi pare bine. Dar mai bine ma impac cu ideea decat cu tine

Pentru mine sunt niste amintiri. Care vesnic o sa doara. Pentru tine e o simpla poveste de`o seara...

Darling, ceea ce nu stii, sau nu vrei sa recunosti tocmai pentru ca stii, este ca sunt mai buna decat ea.

Nu m`ai lasat sa-ti arat cine sunt, m-ai judecat inainte sa ajung la inima ta, nu se face asa. iubeste-ma pe mine nu imaginea mea.

Cand soarele va straluci, vom straluci impreuna, ti am zis ca voi fi aici mereu, ti am zis ca vom fi prietene pentru totdeuna.

* Iubeste-ma fara nici un regret, PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *
Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata.

Hei, ce s-a intamplat?
Ti'as fi spus ca te iubesc, dar ***, n'ar fi rimatoh go on

Incerc sa`mi tin gura, da` imi scapa dumele...

Profiti de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc", comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie...

Te-am invatat sa nu asculti prostiile ce le spun unii. Sa nu uiti ca tu saruti gura mea, nu gura lumii.

Si daca dragoste nu e...parca e mai bineoh go on

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost.
Si-un clasic adevarat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!

Un baiat pe care l'am iubit+acelasi baiat care nu m'a iubit= 0

Fetele vor genti Luis vuitton, masini beton Bagabonti din secolul urmator Pregatiti pentru viitor. duri ca masinile din terminator; x

Noi am fost impreuna numai in ghilimele, in prezent.nu mai sunt nici macar eleoh go on.

... sper ca te'am ajutat cat de cat:*:*:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lalala_5386 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com
aici ai d toate:*
fundita?;;)
:o3