| Ioanna2189 a întrebat:

Vreau statusuri de dragosteee puppy dog eyes fundita la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Saby_Sabynutza_1998 a răspuns:

Ea: Ştii unde aş vrea să fiu pentru totdeauna?
El: Nu, unde?
Ea: În inima ta!

Si ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

A inceput ca o gluma sau prostii. nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ]!"

El va ramane in inima mea:X te iubesc mult:X:X

Sper ca te-am ajutathappy:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește și combină, http://www.statusbun.com/? cat=1
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi.
Zâmbetul ei de copil nu se răzbună, te face să te simţi cel mai puternic om când o ţii de mână.
Să preţuieşti mai mult dragostea care ţi se oferă decât una pe care trebuie să o cucereşti!
Dragostea este forta care poate misca Universul! Iar pasiunea... o consecinta a sa.
Timpul decide când să cunoşti pe cineva, inima pe cine să păstreze
Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://www.statusuridragoste.go.ro/
Te pup!