| babygirlmeli a întrebat:

Well. m`am uitat odata la un film. era o tipa blonda parca, si se cazase la un hotel. toate bune si frumoase pana a inceput sa fie urmarita de unu' de la hotelu' de vizavi.

s`a dus la receptionerul de la hotelul de vizavi, si ala i`a dat cheile dupa cateva zile. si cand a intrat in camera nu era nimeni.

respectivu, care o urmarea, o urmarea printr`un telescop. si o tot suna parca.

si pana la urma s`a dovedit ca de fapt ala era chiar receptioneru straight face

stiti careva filmu?

3 răspunsuri:
| 100 a răspuns:

Mai stii pe ce canal l-ai vazut?
si actrita care juca rolul principal cum se numeste?
nu stiu...mai da si tu amanunte

| babygirlmeli explică:

Pe antena 1. da' l`am vazut demult

| grinch a răspuns:

Wa.