| Valentin_Ilie_1987 a întrebat:

Salut/Buna! Acum mult timp am vazut un film si i-am cam uitat numele, as vrea sa-l vad din nou. Poate ma ajuta careva dupa descrierea pe care o las aici sa-mi spuna numele filmului. Deci : Era un barbat in desert care ajunsese acolo cu masina si iubita lui (iubita sau chiar familia, nu mai stiu exact). Era un singur hotel la care se cazase. Hotelul era albastru vopsit, dar era gen tip American de pe o parte pe cealalta. Cu cate un etaj pozitionate fata-n fata, iar in mijlocul lor era parcarea. Intr-o camera de hotel ascunsa, a gasit acest barbat o masina a timpului, niste fire, conectori si chestii pe care a urmat sa le puna pe cap respective gasca cu aceste fire. Acest barbat s-a teleportat in trecut trebuind sa rezolve ceva din trecutu lui (nu-mi amintesc exact ce...). Dar de fiecare data cand se teleporta dupa cateva actiuni pe care le facea acesta ajungea iar la acea masina a timpului teleportandu-se iar si iar, de nenumarate ori. Din cauza acestui fapt, filmul iti provoaca o anumita ameteala, nefiind usor sa-l intelegi. Te lasa cu gura cascata deoarece sigur nu mai tineai pasul cu ce se intampla. Daca stiti si voi filmul dar nu si titlul, spuneti ce va mai amintiti din film poate cineva da titlul filmului corect. Mersii mult :*

3 răspunsuri: