| Eminescul a întrebat:

Ziceti si voi faze comice din viata voastra.Hai sa va zic eu una, cu caracter de umor negru:O prietena de-a mea mancase usturoi.Toate bune si frumoase vine la mine sa ne sarutam, si dupa ce mi-a bagat limba pe gat vreau sa spun ca pur si simplu am borat pe ea.Ca avea un gust de imi venea sa ii f*t un bocanc in freza.Si 2 viitori prieteni care stateau pe banca in parc s-au pishat pe ei de ras.laughing

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Amuzant laughing Si ai injurat-o pe acea prietena pe urma sau doar ai vomitat?

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Ce tare!laughing
tocmai din posibile intamplari din astea nu manank usturoihappy.
sa fiu mai preventivalaughing

| dannyella15 a răspuns:

Buunnnaaa fazaaa! eu cand eram mica am incercat sa ma barbieresc cu bigul lui taicamiu, si am sfarsit prin a-mi umple fata de sange. E funny, dar dureros...