| Fatamuntilor a întrebat:

Am citit pe blog despre desemnarea,, utiliatorului anului"! Felicitari suntserios!
Dar nu am inteles un lucru!
Ce insemna,, Hall of Fame "?
http://www.tpu.ro/blog/
Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite aici, pe înțelesul tuturor, deci faci tu (cum poți) legătura dintre muzeu și TPU. În ambele cazuri, ne "expunem", diferența e că acolo figurinele stau nemișcate, iar aici reușim să (mai) zâmbim, alteori să râdem, chiar cu poftă. : ))
Http://i.imgur.com/ZZGwN3E.jpg
Și eu, care credeam că primim și câte un loc pe "Walk of Fame", știi tu, trotuarul cu stele.;))

| Fatamuntilor explică (pentru floresdemayo):

Minunat....sa inteleg ca orice poate ajunge acolo '?

Chiar si eu? happy

M-a facut curioasa... imi scrisem,, demisia ''' de site, dar cred ca mai raman printre voi rolling on the floor
Nu scapati asa usor de mine... sau eu de voi?laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pentru mărinimia ta, meriți!
Însă, "demisia" ți-o poți da, pe timpul nopții, cu promisiunea că în fiecare dimineață, te reangajezi printre noi. : ))

| Hombre a răspuns (pentru floresdemayo):

O sa primesti o pozitie fruntasa in cardul meu de capre.winking

| Fatamuntilor explică (pentru Hombre):

Super..capra sefa? de cand imi doresc asta rolling on the floor

| Hombre a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Draga iti dau functia de capra sefa dar nu pot sa o pensionez pe @floresdemayo ea fiind veche in cireada si prieteni iar lider in "pozitia capra" îi rămîne de drept ei. Prietenii la nevoie se cunoaste, intelegi ce vreau sa spun.winking

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Hall of Fame" e in general o sintagma care desemneaza un grup de indivizi care au castigat ceva in urma unor alegeri/clasamente

| Fatamuntilor explică (pentru suntserios):

Multumesc!
Nu mi-a aparut notificarea ta la,, notificari''
Si ma gandesc ca nu pusi acolo de,, florile marului'' Trebuie sa faca ceva!