| CoMyYySiAtat a întrebat:

Am descoperit cativa care ne dau stupid! Dar asta-i doar o parte :

http://www.TPU.ro/utilizator/bmwh
http://www.TPU.ro/utilizator/xwcw-1
http://www.TPU.ro/utilizator/afnps
http://www.TPU.ro/utilizator/aufps

Doar uitati-va la voturile date de ei!

Puneti si voi cati-va si cine are curaj, sa-i spuna lui Stela ca nu mai suport! Pur si simplu nu mai suport! App, cine ii spune lu stela primeste funda :))!

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Ii spun eu cu mare placere. Si pe mine ma enerveazafrustrated

21 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Am trimis mesaj si vad ca utilizatorul spaghetti e deja avertizatwinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Comyyy, da, am dat doua de folositor ca sa demonstrez ca si la mine le afiseaza (eram acuzata ca de fapt votez dar sunt favorizata de admini si nu mi se afiseaza voturile.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Doar ultimul este de raportat. Nu are niciun răspuns, nicio întrebare, dar are voturi în prostie. Este evident că e un cont fantomă doar pentru voturi. Mai există mulţi utilizatori care dau multe note de felul lor şi astfel se poate ajunge până la 500 şi chiar cu rank mare sunt astfel de exemple. Pe ceilalţi nu cred că ar trebui să îi acuzi.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

@CoMyYy
Îţi înţeleg ironia pe deplin şi mulţumesc şi că mă consideri prost. Da, am observat. Însă 500 de voturi în 60 de zile, astea înseamnă aproximativ opt voturi pe zi. Dacă stai cât de cât şi eşti activ pe TPU, în fiecare zi vezi minim 100 de răspunsuri. Deci zilnic, din aceste 100 de răspunsuri mi se pare că 8 voturi de stupid e rezonabil, mai ales dacă eşti un tip care nu prea tolerează ignoranţa.
Şi ca să îţi tai din orice elan, îţi dau exemple care cu siguranţă nu fac spam de vot, dar pur şi simplu dau vot pentru orice părere care o au. Cum aceşti useri au peste o mie de voturi în general, cu siguranţă că 500 de voturi de stupid (cât şi inteligent sau folositor) pare rezonabil.
http://www.tpu.ro/utilizator/nijs
http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz
De acestea două ştiam cu siguranţă şi nu a mai trebuit să caut şi nici nu are rost să caut căci dacă într-adevăr eşti aşa de inteligentă, atunci îţi vor fi de ajuns.
Acum, dacă vrei să găseşti pe cineva care într-adevăr face spam de voturi, caută pe cineva care are multe voturi şi fără răspunsuri şi întrebări. Când îi găseşti raportează-i, dar nu te lega de useri inocenţi.

| Minks a răspuns:

Da' tu nu poti sa-i spui?

| MrSpooky a răspuns:

Thereforyou
spaghetti
maimutele astea au cele mai multe voturi datelaughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Si eu dau destui stupizi.Dar cui merita.De-aia imi primesc si eu stupizi la orice pas.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CoMyYySiAtat explică:

@KGS, ba pot, dar Stela nu ma plc de loc! Mia si respins prietenia sad

| CoMyYySiAtat explică:

@Woodenpints- raspunsurile fara pic de logica? Oare ce vrea sa spuna? A da stai ca mi-a dat exemplu chiar aici!

Nici nu-mi pasa daca primesc stupid ca nu-mi scade ranku, nici punctajul! Dar vroiam ca oamenii ( gen tu ) sa nu mai fie asa nesimtiti ~~~

| CoMyYySiAtat explică:

@Aяiii te-nteleg, dar 400? Mai ai un pic si o intreci pe spagetti

| CoMyYySiAtat explică:

@Aяiii destul de adevarat... ce sa spun..., dar asa esti confundat cu ceilalti care dau in prostie!

@Raul9004 - tot ce spui e adevarat si emotionant, aproape plang! Dar le arata doar din ultimile 60 de zile, deci nu din totdeauna! Nu se poate spune ca se ajunge la 500, doar 60 de zile si cate sunt! Pun pariu ca si @Brigaela a dat macar o nota, dar la un moment dat a zis ca pleaca nu stiu unde si uite, nu arata nici un vot!

Iar de ultima...sad, e deja raportata, nu te ingrijora happy

| CoMyYySiAtat explică:

@Woodenpints, nici nu te mai chinuii sa scrii ca oricum nu ne pasa de tine! Si sa stii ca nu-mi trebuie fundite de nici un fel, cum nu-mi trebuie nici rank mare si nimic altceva! Daca nu ai auzit de T/A nu e vina mea, dar cei ce stau pe acolo doar din astea pun!

Eu is revoltata doar ca dau stupid unde nu ai nevoie! Hai sa zicem ca am rasp stupide! Dar la @mhn24, ai vazut cati stupizi a primit? Si sunt multi alti, care vor doar sa se imprietenesca pe TPU si sa-i ajute pe restul, dintre care fac parte si eu! Dar tu nu, tu faci parte din aia care vor doar sa se certe pe TPU!

Si cine ti-a zis tie ca am 13 ani? Huh?

Si sa stii ca nici expert TPU nu vreau sa ajung, mi se pare prea pompos! folosesc TPU ca toata lumea, doar ca la T/A si atata, la restul doar ocazional!

| CoMyYySiAtat explică:

@Raul9004, nu pot sa-ti dau un raspuns clar in legatura cu cei care voteaza si nu-mi trebuie exemple! Singura mea problema este acea ca unii dau vot stupid doar ca sa castige ei fundita sau pur si simplu din alte motive irelevante! Nu am nici un gand sa te contrazic cu raspunsul pe care mi l-ai dat, dar ma enerveaza papusica care insista tot mai tare in cearta si in prostie!

Apreciez ca mi-ai dat si ex si am inteles ca ai dreptate, dar daca vrei sa-mi zici ca si @Woodenpints are dreptate chiar nu-mi convine! Macar daca este atat de destept/a precum se crede si eu atat de prosta de ce a trebuit sa "coboare" la nivelul meu si sa ma si jigneasca in acest hal? Sincer tu ai dreptate, eu am gresit "un pic", dar el/ea greseste enorm!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

O sa stau acum sa verific "cazierul"a 140000 de useri...

| JustMeBăi a răspuns:

Lol, Spaghetti, ba 3 de folositor, amuzant, inteligent, ba mai multi stupid, nefolositor...

| inafewwdaysT a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa faci sau sa rezolvi prin intrebarea asta

| AndaWest a răspuns:

Cum ai postat aici iy poti trimite un mesaj cu linkul stelei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/bmwh
Da, asta-s eu.
Daca te uiti bine, am dat stupid celor care cersesc "f00nditza".
;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CoMyYy Trebuie sa-i invat minte, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesuferitii! i-as fi spus eu dar mi-a luat-o Daria inainte